Excelentní služby pro Vašeho pejska v době Vaší nepřítomnosti


January 31,2017 |
.

Chystáte se na dovolenou? Nebo Vás čeká nepříjemný zákrok v nemocničním zařízení? Jestliže jste majitelem psa, je pro Vás v každém případě, k dispozici po dobu Vaší nepřítomnosti doma psí hotel. Jeho služeb můžete využít také v případě, že Vás pes potřebuje nutný kondiční výcvik, případně se zbavit pár kilogramů. Standardní i nadstandardní služby jsou zajištěny zkušeným týmem pracovníků, kteří se snaží zajistit pejskům servis v té nejlepší kvalitě. A to se týká nejen stravy, jež je předkládána v té největší kvalitě, ale rovněž ubytovacích prostor a programu. Hraní, dlouhé procházky do přírody i výcvik pod přísným veterinárním dohledem půjde po dobu Vaší nepřítomnosti Vašemu pejskovi jednoznačně k duhu. Stačí pouze sbalit nejnutnější maličkosti, k nimž patří především platný očkovací průkaz a oblíbený pelíšek psa, a můžete vyrazit.

Vše pro stoprocentní komfort

.

Nejen pro movitější klientelu, ale díky přijatelným cenám, je tu psí hotel pro všechny majitele domácích mazlíčků, kteří se počítají do kategorie nejlepších přátel člověka. Repertoár nabízených služeb je nesmírně pestrý a záleží pouze na majiteli psa, pro které body programu se rozhodne. Ubytování psů je možné podle přání klienta a zvyklostí pejska ve venkovních prostorách i vnitřních kotcích. Rovněž milovníci luxusu si přijdou na své. Součástí ubytovacích služeb je totiž také možnost zajistit pejskovi ubytování v boudě s podlahovým vytápěním. Samozřejmostí je kvalitní strava, veterinární dohled i bohatý program volnočasových aktivit. Výcvik psa, snižování váhy, dlouhé procházky do přírody, hraní, pamlsky, koupání a česání. To vše patří do sortimentu poskytovaných služeb, jimž neodolá mírnější ani temperamentnější psí povaha.

Excelentní služby pro Vašeho pejska v době Vaší nepřítomnosti
4 (80%)1
.

Comments are closed.

Related Posts.

Užívejte si erotické chvilky | Spolehnout se na laserovou gravírku je správná volba | Kvalitní ploty vám budou vyhovovat na sto procent
Theme powered by: WordPress: © E-novotech