Kdo nabídne stánek


June 11,2018 |

Hledáte firmu, která vám bude moci nabídnout kvalitní stánky na prodej, které budou splňovat veškeré vaše požadavky? Požadujete kompletní servis? Je pro vás důležitá možnost dopravy i vykládky? Požadujete napojení na přípojky a instalaci vašeho kiosku? Rádi byste si nechali vyrobit reklamní aplikace a také polepy? Je pro vás velmi podstatný spolehlivý záruční i pozáruční servis? A samozřejmě také veškeré nutná dokumentace musí být předem připravena a podle platných norem? Pokud se obrátíte na naší společnost, dostanete od nás mnohem víc, než požadujete. Další samozřejmostí je dobrá požární odolnost, nízké požární odstupy od okolních budov a samozřejmě dostatečný tepelný komfort pro obsluhu ve vašem kiosku.

Podívejte se osobně

Navíc se můžete na kiosky, které vyrábíme přijít podívat osobně a udělat si tak svou vlastní představu o kvalitě výrobků, které vám nabízíme. Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá. Náš zákaznický servis je tady pro vás. Hygienický nadstandard je díky celopozinkované konstrukci a nerezovému provedení zaručený.

Related Posts.

Využijte zimní zahrady k příjemnému posezení | Nice decoration | Spojte se s někým druhým prostřednictvím kvalitního zařízení i vy!
Theme powered by: WordPress: © E-novotech