Nesněte, ale konejte


November 21,2017 |

Chcete navštívit největší vodní plochu v České republice? Rádi byste rozšířili velké množství obdivovatelů šumavské přírody, která každoročně přitahuje stále větší počet návštěvníků? Přivítali byste neomezené možnosti jak trávit volný čas, ať už v letním nebo v zimním období? V tom případě musíte navštívit Lipno! Představte si tento krásný scénář: sedíte na terase, popíjíte výborné pivo, jíte skvěle upravenou rybu a v němém úžasu pozorujete západ slunce nad Lipnem. No uznejte sami, není to nádherná představa? Tak neváhejte a proměňte ji ve skutečnost! My vám k tomu nabízíme pronájem apartmánů na Lipně s dokonalým zázemím.

Šumava v létě i v zimě

Po ruce budete mít restauraci s hospůdkou, nově vybudovaný obchod s potravinami a krátká příjemná procházka vás přivede na hlavní pláž u Lipna. Že rádi lyžujete, chtěli byste vyrazit ještě tuto zimní sezónu a poznat krásy šumavské přírody v tomto ročním období? Pravidelnou zastávku skibusu najdete necelých sto metrů od našeho ubytování na lipně! A navíc – pouhé necelé čtyři minuty pěší chůze dělí naše apartmány od sjezdovky.

Nesněte, ale konejte
4 (80%)58

Comments are closed.

Related Posts.

Užívejte si erotické chvilky | Spolehnout se na laserovou gravírku je správná volba | An erotic massage Prague uses a high quality oils which smells wonderfully
Theme powered by: WordPress: © E-novotech