Zveme budoucí maminky nagenetické vyšetření


April 19,2017 |

Dnešní doba je pokroková. Pro těhotné maminky je krásná v tom, že díky moderním přístrojům a kvalifikovaným specialistům v oboru gynekologie a porodnictví, mohou vidět své miminko ještě před narozením. Úžasný je také fakt, že za pomocí kvalitních ultrazvukových přístrojů je možné vyloučit rizika vážných nemocí a postižení plodu. Milé maminky, chcete-li si dokonale užít své těhotenství, navštivte pracoviště genetika Olomouc na prvotrimestrální screening, zde zkontrolujeme plod i Vás.

Má svůj význam

První tři měsíce těhotenství bohužel nesou svá rizika. Záleží na přírodě, zda se bude plod správně vyvíjet, proto by každá budoucí maminka měla počkat po dobu prvního trimestru s oznámením svého těhotenství širokému okolí. Pro jistotu zdravého a prosperujícího těhotenství Vám doporučujeme absolvovat důkladné vyšetření plodu v době okolo 12. týdne těhotenství. Jeho výsledky jsou velice přesné. Díky nim budete vědět, zda jste Vy i miminko v pořádku, přijeďte k nám do Olomouce a prohlédněte si své miminko ještě před narozením.

Related Posts.

Využijte zimní zahrady k příjemnému posezení | Nice decoration | Spojte se s někým druhým prostřednictvím kvalitního zařízení i vy!
Theme powered by: WordPress: © E-novotech